Vypisujeme dohodnuté termíny turnajů mladších žáků a volné losy družstev finálové skupiny a skupiny B. Změna - na žádost prohozen volný los Dukla 4 / Dukla 6 v mladších žácích, doplněny termíny turnajů, které pořádá Sokol Kobylisy (10.3., resp. 17.3.2012).
Program turnajů
Mladší žáci finálová skupina
11.3.2012 pořadatel Dukla 4 (Břve) volno AŠ Mladá Boleslav
31.3.2012 pořadatel Chodov volno Dukla 6 (prohození s Duklou 4)
21.4.2012 pořadatel Dukla 6 (Břve) volno Chodov
5.5.2012 pořadatel Úvaly volno Dukla 4 (prohození s Duklou 6)
20.5.2012 pořadatel Mladá Boleslav volno Kutná Hora
2.6.2012 pořadatel Kutná Hora volno Úvaly
Mladší žáci skupina B (volné losy doplněny, snad je to v pořádku)
10.3.2012 pořadatel Sokol Kobylisy (volno Mělník 1, Bělá 2, Úvaly B 3)
24.3.2012 pořadatel Bělá pod Bezdězem (volno Sokol Kobylisy 8, Sokol Vršovice 5, Zruč 7)
15.4.2012 pořadatel Sokol Vršovice (volno Sokol Kobylisy 8, Úvaly B 3, Kutná Hora B 6)
21.4.2012 pořadatel Mělník (volno Úvaly B 3, Loko Vršovice 4, Zruč 7)
5.5.2012 pořadatel Kutná Hora (volno Mělník 1, Loko Vršovice 4, Sokol Vršovice 5)
20.5.2012 pořadatel Úvaly (volno Bělá 2, Sokol Vršovice 5, Kutná Hora B 6)
2.6.2012 pořadatel Zruč (volno Sokol Kobylisy 8, Bělá 2, Loko Vršovice 4)
16.6.2012 pořadatel Loko Vršovice (volno Mělník 1, Kutná Hora B 6, Zruč 7)
Pro informaci i starší žáci (řídící soutěže StčSH)
Finálová skupina - 6 družstev: Dukla 6 (17.3., volno Pardubice), Dukla 4 (12.5., volno Úvaly), Chodov (1.4., volno Kutná Hora), Pardubice (28.4., volno Chodov), Úvaly (16.6., volno Dukla 6), Kutná Hora (26.5., volno Dukla 4)
Skupina B - 5 družstev (5 turnajů): Sokol Vršovice (29.4.), Sokol Kobylisy (17.3.), AŠ Mladá Boleslav (27.5.), Zruč nad Sázavou (12.5.), Bělá pod Bezdězem (31.3.)
|
Mladší žáci finálová |
Mladší žáci B |
Starší žáci finálová |
Starší žáci B |
3./4.3. |
|
|
|
|
10./11.3 |
Dukla 4 |
Sokol Kobylisy * |
|
|
17./18.3. |
|
|
Dukla 6 |
Sokol Kobylisy * |
24./.25.3 |
|
Bělá |
|
|
31./1.4 |
Chodov |
|
Chodov |
Bělá |
7./8.4. |
|
|
|
|
14./.15.4. |
|
Sokol Vršovice |
|
|
21./.22.4 |
Dukla 6 |
Mělník |
|
|
28./.29.4. |
|
|
Pardubice |
Sokol Vršovice |
5./.6.5 |
Úvaly |
Kutná Hora |
|
|
12./.13.5 |
|
|
Dukla 4 |
Zruč |
19./.20.5 |
Mladá Boleslav |
Úvaly |
|
|
26./27.5. |
|
|
Kutná Hora |
Mladá Boleslav |
2./3.6. |
Kutná Hora |
Zruč |
|
|
9./10.6. |
|
|
|
|
16./17.6. |
|
Loko Vršovice |
Úvaly |
|
23./24.6 |
|
|
|
|
* Termíny turnajů přiděleny na základě posledních zbylých míst - nepotvrzeno od družstev
Účastníci soutěže
Finálová skupina mladších žáků - 6 družstev, hrát se bude 6 turnajů po 5ti účastnících: Dukla 6 (o týden později - 21.4.), Dukla 4 (11.3.), Chodov (31.3.), Sokol Úvaly A (5.5.), Sparta Kutná Hora A (2.6.), AŠ Mladá Boleslav (20.5.)
Skupina B - 8 družstev, hrát se bude 8 turnajů (každý měsíc cca 2) po 5 ti účastnících - 3 družstva budou mít volno, tj. každý odehraje 5 turnajů, stejně jako ve finálové skupině: Sokol Vršovice (15.4.), Sokol Kobylisy, Loko Vršovice (16.6.), Mělník (21.4.), Zruč nad Sázavou (2.6.), Bělá pod Bezdězem (24.3.), Sokol Úvaly B (20.5.), Sparta Kutná Hora B (5.5.)