23.2.2017 otevřeno: 702 x
9. turnaj 4+1, 25.2.2017, hala Slavia
Změna rozlosování z důvodu nemoci družstva Pardubice B !!! (tučně označené zápasy). Turnaj 4+1 se odehraje v sobotu 25.2.2017 v hale Slavie Praha v Edenu. Rozlosování je uvedeno.
TURNAJ 4+1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie :
|
Minižactvo
|
Dne : 25.2.2017
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřiště: hala Slavia
|
Adresa : Vladivostocká ul., Praha 10
|
|
|
|
|
|
|
|
Pořadatel turnaje :
|
DHC Slavia Praha
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Účastníci turnaje :
|
Minižactvo
|
Přípravka
|
|
|
|
DHC Slavia A
|
DHC Slavia C
|
|
|
|
Astra A
|
Astra C
|
|
|
|
Sokol Vršovice A
|
Hudlice C
|
|
|
|
Dukla 4 A
|
Kobylky C
|
|
|
|
Břve A
|
Dukla 4 C
|
|
|
|
Dukla 4 B
|
Břve C
|
|
|
|
Chodov B
|
Chodov C
|
|
|
|
Kobylky A
|
Sokol Vršovice C
|
|
|
|
Sokol Kobylisy kl.
|
DHC Slavia D
|
|
|
|
Hudlice A
|
DHC Slavia E
|
|
|
|
DHC Slavia B
|
Astra D
|
|
|
|
Astra B
|
Sokol Vršovice D
|
|
|
|
Kobylky B
|
|
|
|
|
|
Pardubice B
|
|
|
|
|
|
Loko Vršovice B
|
|
|
|
Hrací doba:
|
2x8 minut
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čas
|
Hřiště 1
|
|
|
Hřiště 2
|
8:30
|
DHC Slavia D
|
DHC Slavia E
|
|
Astra D
|
Sokol Vršovice D
|
8:50
|
Dukla 4 C
|
Sokol Vršovice C
|
|
Chodov C
|
Břve C
|
9:10
|
Hudlice C
|
DHC Slavia C
|
|
Kobylky C
|
Astra C
|
9:30
|
Astra D
|
DHC Slavia D
|
|
DHC Slavia E
|
Sokol Vršovice D
|
9:50
|
Břve C
|
Sokol Vršovice C
|
|
Dukla 4 C
|
Chodov C
|
10:10
|
Astra C
|
Hudlice C
|
|
DHC Slavia C
|
Kobylky C
|
10:30
|
DHC Slavia D
|
Sokol Vršovice D
|
|
DHC Slavia E
|
Astra D
|
10:50
|
Břve C
|
Dukla 4 C
|
|
Hudlice C
|
Kobylky C
|
11:10
|
Sokol Vršovice C
|
Chodov C
|
|
DHC Slavia C
|
Astra C
|
11:30
|
DHC Slavia E
|
Kobylky C
|
|
Břve C
|
Sokol Vršovice D
|
11:50
|
Astra D
|
Chodov C
|
|
Dukla 4 C
|
DHC Slavia C
|
12:10
|
Hudlice C
|
DHC Slavia D
|
|
Astra C
|
Sokol Vršovice C
|
12:30
|
DHC Slavia A
|
Astra A
|
|
DHC Slavia B
|
Loko Vršovice B
|
12:50
|
Sokol Vršovice A
|
Dukla 4 A
|
|
Kobylky B
|
Astra B
|
13:10
|
Kobylky A
|
Hudlice A
|
|
Sokol Kobylisy kl.
|
Dukla 4 B
|
13:30
|
Astra A
|
Břve A
|
|
Kobylky B
|
DHC Slavia B
|
13:50
|
Hudlice A
|
Chodov B
|
|
Dukla 4 B
|
Kobylky A
|
14:10
|
Dukla 4 A
|
DHC Slavia A
|
|
Astra B
|
Loko Vršovice B
|
14:30
|
Břve A
|
Sokol Vršovice A
|
|
DHC Slavia B
|
Kobylky B
|
14:50
|
Chodov B
|
Sokol Kobylisy kl.
|
|
Hudlice A
|
Dukla 4 B
|
15:10
|
Astra A
|
Dukla 4 A
|
|
Loko Vršovice B
|
Astra B
|
15:30
|
Kobylky A
|
Sokol Kobylisy kl.
|
|
Dukla 4 B
|
Chodov B
|
15:50
|
DHC Slavia A
|
Sokol Vršovice A
|
|
Astra B
|
Kobylky B
|
16:10
|
Dukla 4 A
|
Břve A
|
|
Loko Vršovice B
|
DHC Slavia B
|
16:30
|
Sokol Kobylisy kl.
|
Hudlice A
|
|
Chodov B
|
Kobylky A
|
16:50
|
Sokol Vršovice A
|
Astra A
|
|
Kobylky B
|
Loko Vršovice
|
17:10
|
Břve A
|
DHC Slavia A
|
|
Astra B
|
DHC Slavia B
|
|
|
|
|
|
|
17:30
|
závěr turnaje
|
|
|
|
|
Potvrzené účasti:
Turnaj 4+1 - 4.3.2017 - přípravky, 1 hřiště, hala Astra ZMZ
Přípravky: Astra C, Astra D, DHC Slavia C, DHC Slavia D, (DHC Slavia E), Kobylky C, Chodov C, Sokol Vršovice D