V tomto článku naleznete předběžné informace a přihlášená družstva do turnajů 4+1 v sezóně 2013/2014. Přidán červnový turnaj na Loko Vršovice.
Termíny turnajů (porvrzené termíny tučně) a přihlášená družstva (v případě více družstev bude označení u minižactva - A,B,(C) přípravka C,D,(E),..) Ideální je počet mezi 8 a 11 družstvy pro každou kategorii. Hrát se bude na 2 hřištích např. 9.00-13.00 minižactvo, 13.00-17.00 přípravka. Případně se to upraví dle skutečného počtu přihlášených družstev.
A, B,... za družstvy nyní neznamenají kategorie (výkonnost), ale pouze rozlišení pro případ příhlášení více družstev. První družstvo je v mini vždy A a v přípravce C.
1. 14.9.2013 venkovní hřiště Slavia (odehráno)
Minižactvo: Loko Vršovice A, DHC Slavia A, DHC Slavia B, Chodov A, Dukla 4, Pardubice A, Astra A, Dukla 6 A
Přípravka: Sokol Kobylisy II C, Loko Vršovice C, Háje B, DHC Slavia C, Chodov C, Pardubice C, Astra C, Dukla 6 C
2. 22.9.2013 venkovní hřiště Háje (odehráno)
Minižactvo: Turnov A, Sokol Vršovice A, Loko Vršovice A, Háje A, Háje B, Chodov A, Pardubice A, Hudlice, Sokol Kobylisy II A
Přípravka: Sokol Kobylisy II C, Sokol Kobylisy II D, Loko Vršovice C, Háje C, Chodov C, DHC Slavia C, DHC Slavia D, Pardubice C
3. 5.10.2013 Sokol Kobylisy II (odehráno)
Minižactvo: Sokol Kobylisy II A, Sokol Kobylisy II B, Sokol Vršovice A, Loko Vršovice A, Chodov A, Pardubice A, Astra A, Hudlice, Dukla 4, DHC Slavia B, Dukla 6, Sokol Kobylisy kl.
Přípravka: Sokol Kobylisy II C, Sokol Kobylisy II D, Sokol Vršovice C, Loko Vršovice C, Chodov C, DHC Slavia C, DHC Slavia D, Pardubice C, Astra C, Sokol Písek, Háje C
4. 20.10.2013 Loko Vršovice (odehráno)
Minižactvo: Sokol Vršovice A, Loko Vršovice A, Dukla 4, Turnov A, Chodov A, Hudlice A, Dukla 6 A, Dukla 6 B, Sokol Kobylisy II A, Sokol Kobylisy II B
Přípravka: Sokol Vršovice C, Loko Vršovice C, Chodov C, DHC Slavia C, DHC Slavia D, Pardubice C, Dukla 6 C, Háje C, Sokol Kobylisy II C, Sokol Kobylisy II D, Hudlice C
5. 3.11.2013 hala Chodov (odehráno)
Minižactvo: Turnov A, Loko Vršovice A, Dukla 4, Chodov A, Sokol Vršovice A, Pardubice A, Pardubice B, Astra A, Hudlice, Háje A, Háje B, DHC Slavia B
Připravka: Loko Vršovice C, Chodov C, DHC Slavia C, DHC Slavia D, Sokol Vršovice C, Pardubice C, Astra C, Háje C, Sokol Kobylisy II C, Sokol Kobylisy II D, Chodov D
6. 10.11.2013 hala Břve (Dukla) (odehráno)
Minižactvo: Chodov A, Astra A, Hudlice A, Dukla 4 A, Dukla 6 A, Dukla 6 B
Přípravka: Chodov C, Astra C, Háje C, Hudlice C. Sokol Kobylisy II C, Dukla 6 C
7. 24.11.2013 hala - pořadatel Sokol Vršovice (odehráno)
Minižactvo: Loko Vršovice A, Turnov A, Chodov A, Sokol Vršovice A, Pardubice A, Astra A, Hudlice, Dukla 4 A, DHC Slavia A
Přípravka: Loko Vršovice C, Chodov C, DHC Slavia C, DHC Slavia D, Sokol Vršovice C, Pardubice C, Astra C, Háje C, Sokol Kobylisy II C, Sokol Kobylisy II D
8. 15.12.2013 hala Sokol Vršovice - pořadatel Astra (odehráno)
Minižactvo: Astra A, Hudlice A, Dukla 4 A, Sokol Kobylisy II A, Sokol Kobylisy II B, DHC Slavia A, Pardubice A, Loko Vršovice A, Chodov A
Přípravka: Astra C, DHC Slavia C, DHC Slavia D, Pardubice C, Loko Vršovice C, Sokol Kobylisy II C, Chodov C, Hudlice C
9. 19.01.2014 2 tělocvičny ZŠ Kupeckého - pořadatel Háje (odehráno)
Přípravka: Sokol Kobylisy II C, Sokol Kobylisy II D, Háje C, Háje D, DHC Slavia C, Chodov C, Pardubice C, Loko Vršovice C, ZŠ Křimická
10. 16.3.2014 Malá hala Eva Eden (1 hříště) - pořadatel DHC Slavia (odehráno)
Přípravky: Slavia C, Slavia D, Slavia E, Loko Vršovice C, Hudlice C, ZŠ Křimická C, Háje C, Sokol Kobylisy II C, Sokol Kobylisy II D, Dukla 6 C, Pardubice C, Chodov C
11. 12.04.2014 Sokol Kobylisy (odehráno)
Minižactvo (dopoledne): Sokol Kobylisy II A, Turnov A, Dukla 4 (I), Dukla 4 (II), Dukla 4 (III) Chodov A, Hudlice A, Sokol Vršovice, Astra A, Sokol Kobylisy kl., Pardubice A
Přípravka (odpoledne): Sokol Kobylisy II B, Sokol Kobylisy II C, Turnov C, Chodov C, Hudlice C, Loko Vršovice C, Sokol Vršovice, Háje C, Astra C, Slavia C, Slavia D, Pardubice C
12. 27.04.2014 Chodov (odehráno)
Minižactvo: Chodov A, Chodov B, Sokol Vršovice, Astra A, Hudlice A, Dukla 4 A, Dukla 4 B, DHC Slavia A
Přípravka: Chodov C, Loko Vršovice C, Astra C, Sokol Kobylisy II C, Sokol Kobylisy II D, Hudlice C, DHC Slavia C, DHC Slavia D, Pardubice C, Pardubice D, Háje C
13. 04.05.2014 hala Břve (Dukla 4) (odehráno)
Minižactvo: Hudlice A, Dukla 6 A, Dukla 6 B
Přípravka: Loko Vršovice C, Dukla 6 C, Dukla 6 D
14. 18.05.2014 Pardubice (odehráno)
Minižactvo: Pardubice A, Pardubice B, Sokol Kobylisy kl., Chodov A
Přípravka: Pardubice D
V jednání 2 družstva kluků HC Pardubice
15. 07.06.2014 Astra
Minižactvo: Astra A, Astra B, Sokol Vršovice A, Dukla 4 A, Sokol Kobylisy kl., Dukla 6 A
Přípravka: Astra C, Sokol Vršovice C, Loko Vršovice C, Dukla 6 C, DHC Slavia D, Chodov C
16. 15.06.2014 Loko Vršovice
Minižactvo:
Přípravka: Loko Vršovice C